E - BÜLTEN KAYIT

KAYDET

HAKKIMIZDA

Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri / Hasan Serdar Yılmaz Acenteliği 2003 yılı başında sigortacılık sektöründe Yetkili Acente Olarak faaliyete başlamıştır. Şirketimiz toplum sorumluluğunu, yılların verdiği bilgi birikiminin, Müşteri odaklı olmanın verdiği gücü ve girişimci hizmet anlayışını birleştirerek tüm sigortacılık branşlarında faaliyet göstermektedir.


Kurulduğu günden bu güne Groupama Sigorta ile yapmış olduğu Acentelik Sözleşmesi çerçevesinde zengin ürün çeşitliliği ve kişiye özel hizmet anlayışıyla sigortalılarına hizmet vermektedir.


Kalite ve Hizmet Politikamız:
Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI

 

Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, hizmet kuruluşu olmanın bilinci içerisinde, sigortalılarının haklarını güvence altına alarak hizmet sunmayı “KALİTE ve HİZMET POLİTİKASI” olarak kabul etmiştir.

 

Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, tüm çalışmalarında sigortalılarımızın değişen ve çeşitlilik gösteren ihtiyaçlarının bizi yönlendirdiğine inanır ve sigortalıyla sürekli beraberliği amaçlar. Bu doğrultuda değişen pazar ve rekabet koşullarını yakından izlemenin ve müşterilerimizi dinlemenin önemini kabul eder.

 

Reel Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, dinamik hizmet anlayışıyla sürekli olarak gelişmekte olan sigortacılık sektörünü destekleyen gerçek riske doğru teminat prensibiyle hareket eder. Yenilikleri, gelişmeleri ve teknolojiyi izler ve Sigortalılarıyla paylaşır. Sigortalısının tüm soru ve sorunlarını tek bir noktadan ve bütünsel olarak en kısa sürede çözümler. Sigortalılarını sektördeki yeni ürünler ve hizmetler konusunda bilgilendirir. Sigortalıların ihtiyaçları doğrultusunda detaylı gözlem ve çalışma yapılarak, en kapsamlı ve en ekonomik ürünü sunar. Bu sayede sigortalısının gereksiz ve yüksek prim ödemesini engellemiş olur. Sigortalılarının tüm sırlarını saklı tutar.